بسته
(0) اقلام
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
همه گروه ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  ساخت جعبه کادو

  ساخت جعبه کادو

  ساخت جعبه کادویی یکی از هنر های کار آمد و زیبا است که امروزه بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. این هنر از آن دسته هنر هایی است که حتما روزی برای شما مفید واقع خواهد شد. همه ما دوست داریم وقتی کادویی به کسی می دهیم او را تحت تاثیر قرار دهیم و کادوی خاصی به او بدهیم. بعضی از ما البته آنهایی که دستی هم در هنر دارند می آیند و خودشان یک کادو برای متولد می سازند، این اوج زیبایی یک کادو را در بر می گیرد اما ممکن است همه ما همچین هنری را نداشته باشیم از این رو نتوانیم کادو را خودمان بسازیم، اما می توانیم جعبه کادوی مورد نظر را با دستان خودمان برای ایشان بسازیم. ساخت جعبه کادو کار پیچیده ای نیست و به ابزار کمی نیاز دارد دقیقا برعکس ساخت کادو، به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک گردنبند یا دستبند را به عنوان هدیه بسازید حتما به ابزار ساخت زیورآلات دست ساز نیاز پیدا خواهید کرد. در این مقاله ما آموزشی را برای ساخت جعبه کادو در اختیار شما قرار داده ایم و به شما یاد داده ایم که چگونه با مقداری مقوا، چسب و کاغذ رنگی جعبه هایی زیبا بسازید. لازم به ذکر است که اصول ساخت همه جعبه های کادویی مثل یکدیگر می باشد از این رو شما با فرا گرفتن آموزش ساخت یکی از آنها می توانید جعبه های مختلفی را خلق کنید.

  ابزار ساخت جعبه کادو

  • مقوا
  • کاغذ رنگی یا کاغذ طرحدار
  • روبان
  • چسب
  • ابزار های چون قیچی، قلم، خط کش

  آموزش ساخت جعبه کادو

  برای شروع اولین گام شما باید تهیه الگو برای ساخت جعبه کادو باشد، به یاد داشته باشید شما به دو الگو نیازمند می باشید یکی از این الگوها باید برای بدنه جعبه باشد و دیگری برای در جعبه کشیده می شود. می توانید این الگو ها را پرینت بگیرید تا بسیار تمیز تر از آب در بیایند البته می توانید آنها روی ورق نیز بکشید و بعد از آن روی مقوا پیاده سازی کنید. وقتی طراحی شما تمام شد می توانید شروع کنید به بریدن لبه های اضافی کار و در واقع الگوی کشیده شده را برش بزنید. حالا به سمت ورق و خط کش بروید و سعی کنید خطوطی که باید تا زده شوند را با مداد و خط کش مشخص کنید. حالا مقوا ها را از مکان های مشخص شده تا بزنید. همین کار را برای الگوی دوم که الگوی در جعبه است انجام دهید. حالا مقوا هایی که لازم داشتیم آماده شده اند از این رو می توانیم آنها را به هم بچسبانیم. حالا با استفاده از چسب مایع آن قسمت هایی که باید به یکدیگر متصل شوند را متصل کنید. حالا دیگر به سراغ روبان ها و کاغذ رنگی ها می رویم و جعبه را هر طور که دوست دارید تزئین کنید. برای آشنایی با رزین اپوکسی شفاف و خرید رزین اپوکسی شفاف با هنری آنلاین همراه باشید.

  ساخت جعبه کادو

  اهمیت جعبه کادو

  ساخن جعبه کادو یکی از کار های بسیار خوش ذوق است. یکی از اهمیت های ساخت جعبه کادویی این است که این جعبه ها موجب می شوند کادوی شما زیبا تر جلوه کنند و البته این جعبه ها از آنجا که دست ساز هستند ارزش خیلی بیشتری را نیز دارا می باشند، اما اهمیت ساخت این جعبه ها این هم است که شما می توانید با فروش این جعبه ها تولید ثروت کنید و پول در بیاورید. ساخت این جعبه ها هیچ ارتباطی با سن شما ندارد و این کار برای هر سنی می تواند جذاب باشد از این رو افراد زیادی در این ضمینه فعالیت دارند و کار می کنند. این جعبه ها را می توان در سایز ها و شکل های مختلف تولید کرد و زیبایی آن بستگی به سلیقه شما دارد، اگر بخواهید هزینه بیشتری کنید و جعبه شکیل تری بسازید می توانید از چسب ورق طلا استفاده کنید، برای خرید چسب ورق طلا با ما تماس بگیرید.

  اهمیت کادو

  هدیه دادن از گذشته مورد توجه بوده است در واقع می توان گفت از گذشته تا کنون ملت ها با راه انداختن جشن های مختلف به یکدیگر کادو می داده اند. هدیه یکی از عناصر مهم در شکل گیری روابط است، چرا که انسان ها را با یکدیگر صمیمی تر می کند و هر دو طرف را خوشحال و خوشنود می نماید. کادو دادن اول از همه به طرف این حس را القا می کند که به فکر یکدیگر هستیم و به یکدیگر توجه لازم را داریم. هدیه دادن یا گرفتن یکی از روش هایی است که ما می توانیم علاقه و توجه هایمان را به یکدیگر نشان دهیم. باید متذکر شویم کسانی که به معقوله کادو دادن اعتقادی ندارند حسابی از این علائم و اشارات اجتماعی جا می مانند. طبق گفته روانشناسان هدیه دادن و گرفتن می تواند روی افراد بسیار تاثیر گذار باشد و می تواند موجب سلامت فکر و روح و در نهایت جسم هر دو طرف شود. با بیانی دیگر می توان گفت این عمل موجب احساس نشاط و امنیت می شود و فرد را به آن رابطه علاقه مند می کند. جالب است بدانید این نظریه از لحاظ علمی نیز ثابت شده است چرا که زمانی که شما کادو می گیرید هورمون سروتونین ترشح می شود که تاثیر آن تنظیم کردن حالات روحی می باشد. اگر علاقه به ساخت وسایل جرم دارید می توانید برای کسب اطلاع از خرید وسایل چرم دوزی با ما تماس بگیرید.

  نظر خود را وارد نمایید.