درباره ما

هنر و تولید صنایع دستی چیزی است که از ابتدای تمدن بشر با او همراه بوده و با ذات وجودی او عجین شده است. وقتی به هنرهای دستی و هنرهای تجسمی یا کشی معرق ،پتینه کاری ویا هر هنر دیگه ای مشغول میشیم حس آرامبخش و لذتبخشی به ما انتقال میدهد و انعکاسی از وجود خویش را در بخشی از این آثار هنری می یابیم.

گروه هنری آنلاین برآن است تا با درک عمیق بابی تازه و پویا را در عرصه مختلف هنری ،هنرهای دستی و صنایع دستی بگشاید و مکانی باشد برای پیوند هنرمندان و دوستداران هنر و صنایع دستی با محصولات و مواد اولیه هنری برای خلق این رویای زیبا.

ما سازمانی هستیم شایسته و توسعه محور که قصد داریم در کنار شما و همسو با هنرمندان ، دانشجویان ،محصلین ، تولید کنندگان صنایع دستی و کارآفرینان هنرمند جایگاه واقعی صنایع دستی و هنرهای تجسمی وهمه هنرهای اصیل ایرانی را به مردمان این سرزمین بشناسانیم و جایگاهی قابل اعتماد باشد برای تعامل و عرضه انواع محصولات ومواد مورد استفاده  هنر در رشته های متفاوت و ارتباط هنردوستان ایرانی .

ما درسایت هنری آنلاین تلاش میکنیم تا بهترین محصولات هنری ، ابزار آلات هنری ، بیسهای خام هنری وهرآنچه یک هنرمند برای خلق یک اثر زیبا نیاز دار را تهیه وبا بهترین شرایط عرضه نمایم .

 همچنین هنری آنلاین قصد دارد مکانی برای ترویج و احیاء فرهنگ آموزش و مطالعه و ارتقاء این هنرها باشد و محلی برای تبادل اندیشه ‌ها و تجربه ‌ها و آموخته های هنرمندان، هنردوستان و استادان به کار آموزان و هنردوستان .

گروه هنری آنلاین در چهار بخش کلی تشکیل شده و هرکدوم درعین همبستگی که با بقیه بخش‌ها یکسری خدمات خاص به مخاطبین ارایه میده .

سایت هنری آنلاین : بستری برای فروش انواع مواد اولیه محصولات هنری ،شامل :رنگ و مدیومهای هنری ،بیسهای خام ،ابزارآلات هنری و هر آنچه برای یک هنرمند مورد نیاز هست از بهترین و معروفترین برند های خارجی و داخلی برای حمایت از تولید ایرانی

توجه :همه محصولاتی که در سایت هنری آنلاین عرضه میشود از برندهای معروف و شناخته شده داخلی و خارجی هستن وهیچ محصولی با برند متفرقه یا برندی که فقط در همان فروشگاه عرضه میشود و قابلیت مقایسه قیمت و کفیت را ندارد عرضه نمی نماید .

تولید محتوا آموزشی : تولید محتوا آموزشی و اطلاعات هنری یکی از مهمترین مزیت های تیم هنری آنلاین است . خانواده هنری آنلاین فقط به فروش فکر نمیکنیم ، ما دوست داریم هرچند کم ، نقش کوچکی در توسعه فرهنگ و هنر ایران داشته باشیم. ما سعی میکنیم اطلاعات خوبی را در زمینه های مختلف هنری جمع آوری کنیم و به صورت فیلم آموزشی ومتن در پیج اینستا گرام و سایت هنری آنلاین با شما به اشتراک بگذاریم .

تعامل با اساتید و هنرمندان : از تفاوت های دیگر ما این هست که دوست داریم ارتباط نزدیک و حرفه ای با شما داشته باشیم، پس جدا ازین که میگردیم اطلاعات خوب در مورد هنرهای مختلف را جمع کنیم، از شما اساتید و هنرمندان محترم هم میخواهیم اطلاعات مفیدتان را با ما و دیگر هنردوستان شریک بشوید و قصد داریم یک بانک اطلاعاتی عالی از هنرهای مختلف در وبلاگ  همین سایت هنری آنلاین ایجاد کنیم .

توجه : اساتیدی که مایل به همکاری در زمینه های مختلف هنری با سایت هنری آنلاین میباشند میتوانند شرایط خود را به شماره 09390000217 وات ساپ کنند .

پشتیبانی وپیگری ورفع مشکلات هنری : تیم پشتیبانی ما در سایت هنری آنلاین علاوه بر آموزش کامل در زمینه مختلف هنری تا جای که ممکن باشه به رفع اشکال آموزش های داده شده میپردازیم ودر مورد محصولات هنری موجود در سایت هر آنچه اطلاعات داشته باشیم در اختیار همراهان خود قرار میدهیم .

شما میتوانید از دو روش سوالات خود را مطرح نماید .

1-ساده ترین راه ارتبات با تیم پشتیبانی هنری آنلاین پنجره گفتگو ( چت آنلاین ) که داخل سایت هنری آنلاین از ساعت 10صبح تا10شب در لحظه اماده جواب گویی به شما عزیزان همراه میباشند .

2-راه دوم ارسال پیام به دایرکت اینستاگرام هنری آنلاین میباشد که همکارن پشتیبانی پیج اینستاگرام در اثره وقت جواب سولات شما رو میدهند .

توجه داشته باشین که در این بخش به دلیل تعداد سوالات جوابگویی کمی زمان بیشتری میبرد .

ما در هنری آنلاین هرروز به توسعه و تامین محصولات جدید هنری برای راحتی شما همراهان میکوشیم و در این راستا دست تولید کنندگان محصولات هنری را به گرمی میفشاریم .

شما تولید کننده عزیز یا تاجر گرامی میتوانید  کاتالوگ ، لیست قیمت و اطلاعات محصولات خود را به شماره 09390000217 وات ساپ نماید .

امیدواریم سایت هنری آنلاین مکانی مفید برای گذراندن وقت و لذت بخش وآموزنده با کلی هنرهای زیبا برای شما همراه گرامی باشد .

 

ما تیم هنری آنلاین در آغاز این راه هستیم و آنچه تا بحال فراهم کردیم را با افتخار تقدیم  شما میکنیم

 

خبرنامه

دریافت آخرین اخبار
back to top