چوبی کد:074/1 جا چتری

واحد : عدد

ابعاد : 33*18*18

جنس : MDF-8mil

تولید کننده: تولید ایران
موجودی: 6 عدد
کد محصول: 74/1
زمان تحویل: یک تا دو روز کاری
73,000 تومان

  ساخت ایران

  محصول جعبه چوبی که شما دوستان در پیش رو دارید ساخت و تولید ایران می باشد.

  خصوصیات مواد تشکیل دهنده جعبه های چوبی 

  این محصولات چوبی از جنس ام دی اف (mdf) تولید شده است. MDF بر پایه چوب و از خرده چوب فشرده و چوب‌های نرم مثل درخت کاج تهیه می‌شوند.

  خصوصیات جعبه های چوبی MDF

  جعبه های چوبی MDF همچنین بواسطه داشتن سطح بسیار صاف و صیقلی نیاز به سنباده کاری و ماشین کاری ندارد . جعبه های چوبی از بهترین نوع ام دی اف (واناچایی تایلند) که یکی از بهترین تولید کننده mdf در جهان است تولید شده است .

  از محصولات چوبی برای چه تکنیکی میتوان استفاده کرد؟

  همان گونه که قبلا هم اشاره شده بود جعبه های MDF بواسطه داشتن سطح بسیار صاف و صیقلی قابلیت رنگ پذیری خوبی دارند و قابلیت اجرای انواع هنرهای دکوراتیو بر روی ظروف چوبی به سادگی امکان پذیر است. شما قابلیت اجرای انواع هنرهای دکوراتیو،تکنیک دکوپاژ ،تکنیک ترانسفر و دستمال کاغذی،تکنیک رنگ، ورق طلا، رولیف پاستا،تکنیک ترک ،تکنیک کار با استنسیل، گرانیت پودر، رنگهای آکریلیک، رنگهای ماربل، رنگهای ترک و ... بر روی ظروف چوبی داريد.

  توجه : شما میتوانید از اینجا کلیه این محصولات را مشاهده نمایيد .

  محصولات چوبی هنری انلاین

  جعبه های چوبی MDF در برابر رطوبت، پوسیدگی و همچنین خوردگی توسط حشرات از جمله موریانه کاملا مقاوم است ازاين رو حتي براي مناطق مرطوب هم قابل استفاده هستند مانند شمال ايران 

  ولی برای قابل شست و شو شدن ظروف چوبی بعد از اجرای کارهای دکوراتیو می توان از انواع جلا دهنده ها و فیکساتورها مانند اسپری وارنیش، انواع وارنیش بیس آب و پایه حلال، کریستال سرورنيك و ... استفاده کرد که می توانید همه این وارنیشها را از اینجا مشاهده نمایید.

  چرا محصولات چوبی هنری انلاین

  قیمت مناسب ،زیبایی ظاهری، طبیعت ملایم و ظریف و حالات شبیه به چوب ،ظروف چوبی کاربردی ،این محصولات چوبی را با هنر نمایی شما هنرمندان به هنرهایی ماندگار تبدیل میکند .

  برچسب های محصول

  خبرنامه

  دریافت آخرین اخبار
  back to top