بسته
(0) اقلام
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
همه گروه ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  خرید وسایل هنری

  خرید وسایل هنری

  هنر های دستی

  برای صنایع دستی تعاریف مختلفی وجود دارد اما درکل می توان گفت هنر های دستی به مجموعه اقدامات و هنر هایی گفته می شود که با استفاده از مواد اولیه و بومی ساخته شده است و انجام بیشترین مسائل در تولید آنها توسط دست انجام شده است. به عنوان مثال یکی از موارد می تواند وسایلی که با چرم توسط دست دوخته می شود باشد، برای خرید وسایل چرم دوزی با ما همراه باشید. در هنر های دستی روح وجود دارد چرا که هنرمند آنها را بدون استفاده از دستگاه و با دخالت دست ساخته است از این رو ارزش خیلی بیشتری پیدا می کند و طرفداران زیادی نیز دارد، همانطور که می دانید کشور عزیزمان ایران در این ضمینه خیلی قوی می باشد چرا که ایران از دیرباز در این ضمینه قوی و مواثر بوده است. اصولا در هر مرحله از ساخت صنایع دستی هنرمند ذوق و سلیقه هنری خود  را به کار گرفته است چرا که در طول ساخت آن با محصول درگیر بوده است و این یکی از وجه تمایز های هنر های دستی از انواع کارخانه ای آنها می باشد. جالب است بدانید لازم نیست که تمامی مراحل ساخت توسط دست انجام شود و همین که هنرمند مقداری از آن را نیز با دست اجرا کرده باشد کار در دسته صنایع دستی قرار می گیرد. به یاد داشته باشید که موارد زیر ارزش صنایع دستی را تعریف می کنند :

  • تأمین قسمت های عمده ای از مواد اولیه مصرفی از منابع داخل کشور..
  • داشتن بار فرهنگی برای چیزی که می سازیم.

  خرید وسایل هنری

  خرید وسایل هنری همیشه یکی از بزرگترین دغدغه هنرمندان بوده است چرا که اصل بودن این وسایل و کیفیت خوب آنها تاثیر مستقیمی روی کار آنها دارد. این ابزار هستند که هنر را روی چیزی تعریف می کنند و به آن اجازه دیده شدن می دهند. به عنوان مثال در کار اجرای ورق طلا نوع ورق طلا و خرید چسب ورق طلا می تواند در اجرای ما بسیار تاثیر گذار باشد از این رو سعی کنید تمامی وسایل هنری خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. کلمه وسایل هنری ابزار زیادی را شامل می شود در واقع در این کلمه همه وسایل تحریر و البته وسایل اجرای انواع کارهای هنری شامل می شود، اما اصولا فروشگاه های هنری لوازم تحریر نمی فروشند و تنها تمامی وسایل اجرای انواع کار های هنری را به فروش می رسانند برای تهیه انواع آنها با سایت هنری آنلاین همراه باشید. خرید وسایل هنری را می توانید به راحتی از طریق سایت و البته به صورت حضوری انجام دهید.

  هنر چیست

  هنرمند گویا به این دنیا آمده است تا بتواند تمام زیبایی ها و ظرافت های طبیعت را به ما نشان دهد، این مسئله به حدی واضح است که گویا دست خدا در جان آنها دقت و ظرافتی قرار داده است که گویا آنها از زاویه ای دیگر به عالم هستی می نگرند و آنچه را که ما هیچ توجهی به آن نداریم و خیلی ساده از کنار آن رد می شویم را می بینند و روی آن تعمل می کنند و در نهایت آن را اجرا می کنند. به عنوان مثال حتی کسی که با استفاده از ابزار ساخت زیورآلات دست ساز برای خودش بدلیجاتی می سازد نیز هنرمند به حساب می آید. برای خرید وسایل هنری  با ما همراه باشید.

  در برخی از کتاب ها نیز آمده است که هنر از دو کلمه هو نر ساخته شده که معنی آن مرد خدا می باشد، این به معنای مردی است که تمامی صفات خدا را در خود جای داده است. در زبان عربی هنرمند را به عنوان فنان می شناسند این به معنای کسی است که همه چیز را می داند یا همه فن حریف است و جالب آنکه تمامی مجموعه وسایلی را که انسان ها برای نمایشس هنر خود به کار می گیرند را مانند : عکس، شعر و موسیقی را فن می نامند. جالب است تعریف های زیر را در رابطه با هنر بخوانید :

  • فن : یعنی کارآبرومند و معرفت.
  • رجل مفنن : یعنی مردی که موجب شگفتی و عجایب شود.
  • مفن : یعنی شخصی که کاردان و باهوش است.
  • فنان : یعنی کسی که رفتار گوناگون دارد و بر یک مسئله یک رای نمی ماند.
  • فن : یعنی گونه، قسم و جور.

  کار با رزین

  همانطور می دانید رزین این روزها بیش از پیش کاربرد پیدا کرده است و یکی از زیبا ترین ترکیب های رزین ترکیب آن با چوب می باشد. برای خرید رزین اپوکسی شفاف با ما همراه باشید. جالب است بدانید شما برای ساخت این مایع به هاردنر و رزین نیاز خواهید داشت. این دو با یکدیگر یک واکنش شیمیایی را آغاز می کنند و در آن رزین از حالت مایع به جامد تغییر شکل پیدا می کند. زمانی که واکنش شیمیایی انجام  می شود را زمان سخت شدن می نامند. موارد زیر را می توانید برای بهتر شدن زمان پخت رعایت نمایید :

  • همیشه مخلوط کمتری از اپوکسی را تهیه کنید تا تمام آنم مصرف شود.
  • اپوکسی را در ظرفی بریزید که مساحت بیشتری دارد تا دمای حاصل از آن در محیط پراکنده شود.
  • سعی کنید از هاردنری استفاده کنید که زمان پخت آن کمتر و البته واکنش پذیری آن نیز کمتر باشد.

  هنرمند کیست

  هنرمندان در واقع کسانی هسند که هنر را درک کرده اند و در آن دقیق شده اند و آن را خیلی دوست دارند، هنرمند ها اصولا روحیاتی ظریف و دلی شکننده دارد چرا که آنها بیشتر با سادگی و زیبایی در هم آمیخته شده اند از این رو بدی های روزگار بیشتر آنها را آزرده خاطر می کند. اما در کل می توان گفت هنرمند واقعی کسی است که شرایط زیر را داشته باشد.

  • او باید حقیقت را بشناسد.
  • هنرمند باید متخلق باشد و رفتار های خود را بر حسب حقایق عالم تنظیم کند.
  • حقیقت را بیانی زیبا به همه معرفی نماید.
  • اصولا هنرمند همیشه باید حقیقت جو و البته حقیقت نما باشد.
  نظر خود را وارد نمایید.