اسپری رنگ متالیک پارچه کد:1116 فیروزه ای تیره

اسپری رنگ پارچه یک محلول بر پایه آب با دهانه پمپی مناسب برای خلق طرح مورد نظرتان می باشد . بدون بو است و از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فرمول تهیه و تولید میشود دارای رنگ های تند برای پارچه های روشن است ..

تولید کننده: شرکت کادنس ترکیه
موجودی: 3 عدد
کد محصول: 1116
زمان تحویل: یک تا دو روز کاری
51,500 تومان

       کشیدن نقاشی روی لباس از آن چیزی که فکرش را می کنید هم ساده تر است. لذا در این مقاله قصد داریم آسان ترین روش نقاشی روی لباس را به شما آموزش دهیم. دوستان هنرمند تا پایان مطلب با ما همراه باشید. اسپری رنگ پارچه {اسپری میکس مدیا} یک محلول بر پایه آب با دهانه پمپی مناسب برای خلق طرح مورد نظرتان می باشد . بدون بو است و از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فرمول تهیه و تولید میشود دارای رنگ های تند برای پارچه های روشن است. 

       طریقه مصرف :

      استفاده سریع و آسان و قدرت پوشش مناسب از خصوصیات اسپری رنگ پارچه کادنس {اسپری میکس مدیا} می باشد علاوه بر آن سریع خشک می شود و با ایجاد سطحی صاف و یکنواخت و پیوسته پوشش نهایی مناسبی ایجاد می نماید.

      اسپری پارچه میکس مدیا بر روی چه پارچه هایی قابل اجرا می باشد.

      اسپری رنگ های میکس مدیا کادنس معمولاً برای هر نوع پارچه ای  میکس مدیا کادنس مناسب هستند، اما بهترین نوع پارچه برای کار با اسپری رنگ پارچه های سنگین مانند پنبه ای، پلی استر و جین است. برای فیکس شدن اسپری پارچه :

      پس از خشک شدن نقاشی روی لباس بهتر است روی نقاشی را اتو بکشید. لباس را پشت و رو کنید و محدوده نقاشی را اتو کنید ، سپس لباس را برگردانده، پارچه سفیدی روی نقاشی قرار داده و یک دور هم به این روش روی نقاشی را اتو بکشید. هر طرف را حدود 1دقیقه اتو بزنید. برای جلوگیری از سوختن پارچه و نقاشی اتو رو به طور مداوم حرکت داده و جا به جا کنید.

      نکته :

      قبل از مصرف اسپری پارچه را خوب تکان دهید .

      ابتدا رنگ های روشن و سپس رنگ های تیره را اسپری کنید .

      برای زیباتر شدن نقاشی می توانید شابلنهای استنسیل و ترانسفرهای پارچه استفاده نماید.

      این محلول را می توان هم با استفاده از شابلون استنسیل و هم به صورت دستی به کار برد . 

      در ادامه مطلب یک فیلم اموزشی کار با اسپری رنگ پارچه میکس  مدیا به زبان ساده برای انجام این هنر را به شما آموزش می دهیم که شامل رنگ امیزی یک تیشرت زیبا می باشد.

       

      چند ایده عالی برای کار با اسپری پارچه میکس مدیا.

      مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

      موتور ساعت و عقربه
      21,500 تومان
      اسپری رنگ متالیک پارچه کد:1101 طلایی
      51,500 تومان
      رنگ مولتی سورفیس کد:062
      40,500 تومان
      چسب ورق طلا 125 میل دانکار
      18,500 تومان

      خبرنامه

      دریافت آخرین اخبار
      back to top