شرایط ارسال سفارشات

رضایت مندی مشتریان

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های هنری آنلاین بوده است وهنری آنلاین در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظاربه دست مشتری برسد.

آیا کالاهایی که در سایت هنری آنلاین بفروش می رسد اصل هستند؟

بله - با توجه به اینکه کلیه کالاهای ارائه شده در هنری آنلاین ، اصلی و با کیفیت می باشد و به هیچ عنوان کالاهای غیر اصلی بفروش نمی رسد و برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت هنری آنلاین ، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی وتولید کننده گان محصولات باکفیت ایرانی همکاری می‌کند در صورت بروز هرگونه ایراد ومشکلی می توانیم آن را از شرکت های معتبر پیگیری کنیم و از این رو است که هنری انلاین اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

 

تضمین بهترین قیمت

هنری آنلاین همیشه سعی کرده تا محصولات خود را با بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه نماید و به قول معروف سود کمتر ولی فروش بیشتر و رضایت بیشتر مشتریان را به دست اورد.

سفارش اختصاصی

برخی کالا ها در هنری آنلاین مثل ترانسفرهای دانکار ، بیس های چوبی خام این امکان را دارند که شما طرح و سایز خاصی را سفارش دهید برای این نوع سفارش حتما باید با شماره تلفن :52 - 51 900 777 – 021 یا 217 0000 0901 تماس و سفارش خود را ثبت کنید.

 شرایط ارسال

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم از سایت هنری آنلاین ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و درصورت نیاز تلفنی قرار خواهد گرفت و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری ، کالا، از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه تحویل داده خواهد شد (سفارشات طی یک تا دو روز کاری تحویل پست خواهد شد

مرسوله مورد نظر مشتری به پیک برای سفارشات تهران و پست برای سفارشات حومه و خارج از تهران ( شهرستانها ) تحویل داده خواهد شد تا سریعا"( حتی المقدور در سریعترین زمان ممکن ) برای شما ارسال شود.

هزینه ارسال سفارش محصولات در سایت هنری انلاین چقدر است ؟

هزینه ارسال محصولات برای خریدهای بالای 250هزارتومان رایگان و برای خریدهای زیر 250هزارتومان هر جایی از ایران عزیز که باشید فقط 15000هزار تومان میباشد.

ارسال کالا در شهر تهران

مشتریان محترم تهران که سفارش خود را قبل ازساعت  16:00 هر روز ثبت نمایند ساعت 8صبح روز بعد بسته شما تحویل پیک میشود تا بین ساعت 14:00الی 20:00 همان روز بسته سفارشی خود را درب منزل تحویل خواهند گرفت(روزهای پنج شنبه ارسال سفارشات در بازه زمانی 08:00تا14:00 انجام میگردد

توجه : مجموعه قصرفیروزه جز محدوده ارسال با پیک محسوب نمی شود

توجه داشته باشید که قبل از ارسال پیک هنری آنلاین برای تحویل بسته به شما مشتری محترم پیامک ارسال خواهد شد و شما را در جریان مراحل ارسال قرار میدهد .

توجه :

1- ارسال محصولات هنری انلاین در دو روز کاری میباشد و روزهای تعطیل شامل ان نمیشود.

2- در روزهای بارانی و برفی ارسال سفارشات ممکن است با یک روز تخیر انجام شود.

3- در صورتی که بسته ارسال شود و کسی برای نحویل بسته نباشد ارسال مجدد بسته شامل هزینه مجدد خواهد شد .

توجه : حتی اگر بسته شما شامل ارسال رایگان باشد ارسال مجدد شامل هزینه خواهد شد.

سفارشاتی که پنچ شنبه بعد از ساعت 16:00 ثبت شود روز یکشنبه ارسال می شود

جمعه فروشگاه تعطیل است

ارسال با پیک اطراف تهران

سفارشات شهرهای کرج،گوهردشت،مهرشهر،شهرقدس،گرمدره،اندیشه،شهریار، فردیس و ملارد با پیک ارسال خواهد شد

سفارشاتی که تا قبل از ساعت 16:00 ثبت شود روز بعد در بازه زمانی 11:00 الی20:00 تحویل داده می شود

 

تحویل حومه تهران ، شهروروستا واستانهای مختلف بجز تهران •

در مورد ارسال کالا به شهرهای مختلف که از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرید ، مسئولیت هنری آنلاین تحویل صحیح و سالم کالا به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در کوتاه ترین زمان ممکن وبا حداکثر بسته بندی (کارتن 5لا ، استفاده از حبابهای ظربه گیر و کاغذهای لبافه ، بسته بندی با ظرافت کامل ) برای کالا می باشد ، در مورد تاخیر در ارسال و مشکلات احتمالی توسط شرکت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران هنری آنلاین مسئولیتی ندارد .

نوع پست ارسالی پیشتاز میباشد ..

مشتریان هنگام دریافت سفارش خود از شرکت مربوطه موظف هستند پس از مشاهده سلامت بسته بندی اقدام به دریافت کالا نمایند. در صورتیکه بسته بندی هرگونه مشکل (له شدگی ، پارگی  ،ترکیده گی  وبازبودن درب کارتن ) در حین حمل و نقل شده باشد، مشتریان نباید کالا را تحویل بگیرند و باید مراتب را بلافاصله به اطلاع فروشگاه هنری آنلاین برسانند. بدیهی است پس از دریافت کالا و امضای رسید دریافت کالا از شرکت ملی پست که به منزله دریافت صحیح و سالم بودن بسته کالا می باشد، هیچگونه ادعایی در مورد کالا پذیرفته نمی باشد .

سفارشات مشتریان محترم تا قبل از ساعت 4 عصر ثبت شده باشد یک الی دو روزه تحویل اداره پست داده خواهد شد .

تحویل سفارش بسته به مقصد بین 2 الی 10 روز کاری  می باشد

شرایط انصراف از خرید و بازگرداندن کالا

فروشگاه هنری آنلاین با درج مطالبی تحت عنوان راهنمای خرید کالاهای مختلف سعی بر راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین کالای متناسب با نیاز مشتریان محترم نموده است، حتی امکان مشاوره قبل از خرید با کارشناسان مجرب هنری آنلاین برای خرید بهترین کالای مورد نیاز از طریق پنجره گفتگو در اختیار مشتریان قرار داده شده است. با وجود شرایط فوق اگر بعد از خرید و دریافت کالای سفارش داده شده، مشتری قصد انصراف یا تعویض سفارش خود را داشته باشد،

- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد،

باید هر چه سریع‏تر به واحد پشتیبانی سایت هنری انلاین تماس (شماره تلفن 51 900 777-021 یا 217 0000 0937) اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود،

حداکثر تا 12ساعت ‏، باید انصراف خود را به واحد پشتیبانی سایت ( تماس تلفنی ) آگاه سازد و کالا را مسترد نماید

توجه بند 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن ، تغییر در شکل ظاهری وحتی برای تست شامل مرجوعی کالا نمی شود

توجه بند 2: از آنجا که هنری آنلاین یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

- با استناد به "بند 1" در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد .

همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

توجه: لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهییت خاص یا نداشتن پلمپ مثل رنگها و مدیمها و با توجه به امکان تشخیص در محتوا محصول نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

ایا هزینه ارسال عودت برعهده هنری آنلاین میباشد ؟

خیر .لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا به عهده مشتری می باشد و پس از دریافت محصول توسط هنری آنلاین و اطمینان کارشناسان فنی از تغییر و استفاده نشدن کالا، محصول جدید برای وی ارسال می شود

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار هنری آنلاین است. اگر موجودی آن به اتمام رسیده باشد. هنری آنلاین با انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را ظرف مدت سه روز کاری به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (قیمت در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، تفاوت را به حساب مشتری واریز ویا همراه با کالا ارسال می شود.

توجه داشته باشید که ارسال کالای جدید شامل هزینه ارسال جدید میشود .

دقت داشته باشید که کد تخفیف و کارت هدیه که به خرید تعلق گرفته باطل می شود و امکان برگرداندن مبلغ و امتیاز آن وجود ندارد.

نکات مهم : در زمان دریافت کالا خریداران ساکن تهران که خودشان کالا را دریافت می نمایند حتی المقدور هنگام دریافت کالا و قبل از امضای رسید، در صورت مشاهده مغایرت می بایست کالا را دریافت ننمایند.

نکته : عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات مثل رنگ کالا ( رنگ کالا به دلیل اینکه عکس رنگ در مانیتورهای مختلف با رنگ های مختلف قابل مشاهده میباشد با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد.

ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت شکل ظاهری محصول است.

مثل : پارچه های مخمل کشی و رنگها

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد: اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد: - وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 12 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی سایت از طریق تلفن یا ابزار گفتگو اطلاع داده شود.

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی ، به تایید کارشناسان هنری آنلاین برسد، هزینه‌های ارسال به عهده هنری انلاین است.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان هنری آنلاین ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی محصول یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد

خبرنامه

دریافت آخرین اخبار
back to top