چوبی کد:081 جا روزنامه ای دسته قلبی

محصولات چوبی که درسایت هنری آنلاین از چه جسنسی هست و چه کاربردی داره و چگونه میتوانید رو این محصولات رنگ آمیزی کنید و آیا میتوانیم روی محصولات چوبی دکوپاژ کنیم و به چه  صورت ترانسفر را روی بیس چوبی بچسبانیم و....خیلی از سوالات دیگه رو در توضیحات محصول نوشته شده و در صورتی که سوالات بیشتری در این مورد دارین میتوانید در نقد وربرسی ها سوال بفرماید تا در اثر وقت جواب شما داده شود .

ابعاد : طول 40سانتیمتر_ عرض40سانتیمترارتفاع 23سانتیمتر

واحد : عدد                                 مدل چوب : جا روزنامه ای

محصول کشور : ایران                   تولید کننده : شرکت دانکار

چنس چوب : mdf واناچای            ضخامت چوب : mdf-8mil

تولید کننده: تولید ایران
موجودی: 6 عدد
کد محصول: 081
132,000 تومان

ساخت ایران

محصول جعبه چوبی که شما دوستان در پیش رو دارید ساخت و تولید ایران می باشد.

خصوصیات مواد تشکیل دهنده جعبه های چوبی

این محصولات چوبی از جنس ام دی اف (mdf) تولید شده است. MDF بر پایه چوب و از خرده چوب فشرده و چوب‌های نرم مثل درخت کاج تهیه می‌شوند.

خصوصیات جعبه های چوبی MDF

جعبه های چوبی MDF همچنین بواسطه داشتن سطح بسیار صاف و صیقلی نیاز به سنباده کاری و ماشین کاری ندارد . جعبه های چوبی از بهترین نوع ام دی اف (واناچایی تایلند) که یکی از بهترین تولید کننده mdf در جهان است تولید شده است .

از محصولات چوبی برای چه تکنیکی میتوان استفاده کرد؟

همان گونه که قبلا هم اشاره شده بود جعبه های MDF بواسطه داشتن سطح بسیار صاف و صیقلی قابلیت رنگ پذیری خوبی دارند و قابلیت اجرای انواع هنرهای دکوراتیو بر روی ظروف چوبی به سادگی امکان پذیر است. شما قابلیت اجرای انواع هنرهای دکوراتیو،تکنیک دکوپاژ ،تکنیک ترانسفر و دستمال کاغذی،تکنیک رنگ، ورق طلا، رولیف پاستا،تکنیک ترک ،تکنیک کار با استنسیل، گرانیت پودر، رنگهای آکریلیک، رنگهای ماربل، رنگهای ترک و ... بر روی ظروف چوبی داريد.

توجه : شما میتوانید از اینجا کلیه این محصولات را مشاهده نمایيد .

محصولات چوبی هنری انلاین

جعبه های چوبی MDF در برابر رطوبت، پوسیدگی و همچنین خوردگی توسط حشرات از جمله موریانه کاملا مقاوم است ازاين رو حتي براي مناطق مرطوب هم قابل استفاده هستند مانند شمال ايران

ولی برای قابل شست و شو شدن ظروف چوبی بعد از اجرای کارهای دکوراتیو می توان از انواع جلا دهنده ها و فیکساتورها مانند اسپری وارنیش، انواع وارنیش بیس آب و پایه حلال، کریستال سرورنيك و ... استفاده کرد که می توانید همه این وارنیشها را در اینجا مشاهده نمایید.

چرا محصولات چوبی هنری انلاین

قیمت مناسب ، تنوع با ،استفاده از بهترین mdf دنیا ،محصول با کفیت ایرانی ،زیبایی ظاهری ، ظریف و حالات شبیه به چوب ،ظروف چوبی کاربردی ،این محصولات چوبی را با هنر نمایی شما هنرمندان به هنرهایی ماندگار تبدیل میکند .

مشخصات محصولات
دسته بندی بر اساس نوع کالا برای مشاهده روی گزینه مورد نظر کلیک کنیدجا کلیدی،جا پاکتی و جا روزنامه ای

مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

رنگ مولتی سورفیس صورتی نوزادی کد:024
48,500 تومان
اکرلیک ساده صورتی نوزادی کادنس کد:9036
43,000 تومان

خبرنامه

دریافت آخرین اخبار
back to top