معرفی کارخانه محصولات هنری کادنس

28 بهمن

به کارخانه ی محصولات بی نظیر کادنس خوش آمدید.

ما در جایگاهی هستیم که مدرنیته، کیفیت و پایداری در تولیدمحصولات مطابق با استانداردهای اروپایی می‌باشد . کارخانه ی کادنس واقع در شهر دوزجه به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع ، مکانی که گسترده‌ترین محصولات کادنس با فناوری مدرن تولید وآزمایش می‌شوند.

تولیدات حال و آینده ی کادنس اینجا شکل می‌گیرد. کادنس با تجربه ی ۲۵ ساله رهبر این صنعت شناخته می‌شود و همین تجربه، پایه‌ی کیفیت استثنایی هر محصول را می‌سازد. تمام مراحل تولید، از بسته‌بندی تا رنگ، با دقت داخل این کارخانه با امکانات منحصر به فرد انجام میپزیرد.

در این کارخانه،۷۰۰۰محصول مختلف با ۴۰ نوع بسته‌بندی متفاوت تولید می‌شود. این فرایند نه تنها نشان دهنده ی پیروی از استانداردهای بالای تولید را فراهم می‌کند، بلکه با کاهش اثر رد پای کربن خود، احترام ما بهمحیط زیست را نیز تامین می‌کند. در این کارخانه کیفیت، یک شیوه ی زندگی است.

هر محصول با تاییدیه‌های EN-71 و CE، مطابق با استانداردهای اروپا تولید می‌شود. در نتیجه باعث حاصل شدن نتایج عالی در هر محصول می‌گردد. رضایت مشتری، اصل اساسی این شرکت می باشد. با تولید سریع و گسترده‌ترین طیف محصول در جهان، ما در خدمت هر تقاضایمشتری به طور کامل و به موقع می باشیم. کادنس، داستانی فراتر از یک رنگ ارائه می‌دهد.

در اینجا، پیوستگی ما به پایداری و کیفیت شکل می‌گیرد و برای ساختن یک دنیایسبزتر و زیباتر کار می‌کنیم. برای آشنایی با دنیای الهام‌بخش و منحصر به فرد کادنس، به ما بپیوندید و در دنیای آینده جایگاه خود را بیابید.

به یاد داشته باشید که تنها کادنس کافیست.

نظر خود را وارد نمایید.

خبرنامه

دریافت آخرین اخبار
back to top