اسپری رنگ پارچه کد:1102

اسپری رنگ پارچه یک محلول بر پایه آب با دهانه پمپی مناسب برای خلق طرح مورد نظرتان می باشد . بدون بو است و از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فرمول تهیه و تولید میشود دارای رنگ های تند برای پارچه های روشن است . جهت توضیحات بیشتر و دیدن فیلم اموزشی کار با محصول به قسمت شرح در پاین صفحه مراجع نماید.
تولید کننده: شرکت کادنس ترکیه
موجودی: در انبار موجود نیست
کد محصول: 1102
زمان تحویل: یک تا دو روز کاری
31,800 تومان
26,500 تومان

   کشیدن نقاشی روی لباس از آن چیزی که فکرش را می کنید هم ساده تر است. لذا در این مقاله قصد داریم آسان ترین روش نقاشی روی لباس را به شما آموزش دهیم. دوستان هنرمند تا پایان مطلب با ما همراه باشید. اسپری رنگ پارچه {اسپری میکس مدیا} یک محلول بر پایه آب با دهانه پمپی مناسب برای خلق طرح مورد نظرتان می باشد . بدون بو است و از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فرمول تهیه و تولید میشود دارای رنگ های تند برای پارچه های روشن است. 

   طریقه مصرف :

  استفاده سریع و آسان و قدرت پوشش مناسب از خصوصیات اسپری رنگ پارچه کادنس {اسپری میکس مدیا} می باشد علاوه بر آن سریع خشک می شود و با ایجاد سطحی صاف و یکنواخت و پیوسته پوشش نهایی مناسبی ایجاد می نماید.

  اسپری پارچه میکس مدیا بر روی چه پارچه هایی قابل اجرا می باشد.

  اسپری رنگ های میکس مدیا کادنس معمولاً برای هر نوع پارچه ای  میکس مدیا کادنس مناسب هستند، اما بهترین نوع پارچه برای کار با اسپری رنگ پارچه های سنگین مانند پنبه ای، پلی استر و جین است. برای فیکس شدن اسپری پارچه :

  پس از خشک شدن نقاشی روی لباس بهتر است روی نقاشی را اتو بکشید. لباس را پشت و رو کنید و محدوده نقاشی را اتو کنید ، سپس لباس را برگردانده، پارچه سفیدی روی نقاشی قرار داده و یک دور هم به این روش روی نقاشی را اتو بکشید. هر طرف را حدود 1دقیقه اتو بزنید. برای جلوگیری از سوختن پارچه و نقاشی اتو رو به طور مداوم حرکت داده و جا به جا کنید.

  نکته :

  قبل از مصرف اسپری پارچه را خوب تکان دهید .

  ابتدا رنگ های روشن و سپس رنگ های تیره را اسپری کنید .

  برای زیباتر شدن نقاشی می توانید شابلنهای استنسیل و ترانسفرهای پارچه استفاده نماید.

  این محلول را می توان هم با استفاده از شابلون استنسیل و هم به صورت دستی به کار برد . 

  در ادامه مطلب یک فیلم اموزشی کار با اسپری رنگ پارچه میکس  مدیا به زبان ساده برای انجام این هنر را به شما آموزش می دهیم که شامل رنگ امیزی یک تیشرت زیبا می باشد.

  چند ایده عالی برای کار با اسپری پارچه میکس مدیا.

  مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

  رنگ پارچه ترانسپارنت تکسکو کد: 027
  6,000 تومان 7,500 تومان
  اسپری رنگ پارچه کد:1108
  26,500 تومان 31,800 تومان
  اسپری رنگ پارچه کد:1110
  26,500 تومان 31,800 تومان
  اسپری رنگ پارچه کد:1113
  26,500 تومان 31,800 تومان
  اسپری رنگ پارچه کد:1114
  26,500 تومان 31,800 تومان

  خبرنامه

  دریافت آخرین اخبار
  back to top