قاب گردن اویزکد:058

این قاب بیضی شکل است و دور تا دور آن با طرح های زیبا و مشخص پوشانده شده است.
موجودی: 175 عدد
کد محصول: 058
زمان تحویل: یک تا دو روز کاری
1,600 تومان
1,300 تومان

  شما می توانید طرح های دلخواه خود را با پارچه، کاغذ، گل و شکوفه و .... داخل این قاب جای دهید و گردنبند دلخواه خود را بیافرینید. این محصول یکی دیگر از ابزار ساخت زیور آلات دست ساز می باشد.

  مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

  قاب گردن اویزکد:100
  1,100 تومان 1,400 تومان
  قاب گردن اویزکد:107
  1,600 تومان 2,000 تومان
  قاب گردن اویز کد:137
  500 تومان 600 تومان
  قاب گردن اویز کد:136
  400 تومان 500 تومان
  قاب گردن اویزکد:093
  1,900 تومان 2,300 تومان
  مطالب مرتبط
  رزین اپوکسی شفاف چیست و چه کاربردی دارد؟

  رزین های زیادی وجود دارند اما در میان این خانواده بزرگ رزین اپوکسی بیشترین استفاده را دارا می باشد. این نوع رزین به علت خواص مکانیکی زیادی که دارد و همچنین مقاومت زیادش در برابر تخریب های محیطی و مسائل بیرونی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. رزین اپوکسی به عنوان یک رزین مقاوم و با کیفیت در صنعت لمینیت بسیار مورد استفاده است و کارآیی دارد. این رزین در برابر آب نیز بسیار مقاوم است. همچنین رزین اپوکسی برای ساخت بدنه قایق بسیار کاربردی می باشد. اپوکسی شفاف برای ساخت قطعات تزئینی و همین طور ساختمان بسیار کارآیی دارد. برای خرید رزین اپوکسی شفاف دقت لازم را به خرج دهید تا از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

  مقدمه ای درباره رزین اپوکسی شفاف

  امروزه در بسیاری از تولیدات از رزین اپوکسی شفاف استفاده می شود. این ماده برای ساخت انواع قطعات تزئینی کاربرد دارد. همچنین ما یک نوع رزین اپوکسی شفاف داریم که در صنایع کامپوزت و هوا فضا کاربرد دارد. اما بیشتر با این ماده بدلیجات می سازند و همچنین برای ساخت میز با ترکیب چوب و رزین از این ماده بهره می برند. نکته ای که وجود دارد، در رابطه با خرید رزین اپوکسی شفاف این است که باید به کیفیت آن توجه لازم را داشته باشید چرا که کیفیت آن و همچنین اصل بودن محصول تاثیر مستقیم روی شفافیت کار دارد. و همینطور به یاد داشته باشید که سرما ممکن است رنگ وسیله اپوکسی شما را کدر کند و شفافیت آن را کم کند ولی این شفافیت با گرما به وسیله شما برخواهد گشت.

  کاربرد اپوکسی شفاف

  موادی که از اپوکسی ها ساخته شده اند بسیار گسترده اند از این رو کاربرد آنها نیز بسیار گسترده است. ولی از مهم ترین کاربرد آنها می توان از اهمیت آنها در ساخت رنگ اپوکسی، ساخت موادی چون چسبها، کفپوش اپوکسی، کامپوزیتها و تقویت‌ کننده‌ها نام برد. خرید رزین اپوکسی شفاف را به شرکت های مطمئن که تنها مواد اصل می فروشند بسپارید. ساختار شیمیایی اپوکسی ها به گونه ای است که می توان با آنها بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار زیاد و متفاوت تولید کرد. دلیل برتری اپوکسی ها نسبت به باقی رزین ها مقاومت شیمیایی و گرمایی، چسبندگی، خواص عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی آنها می باشد. اپوکسی ها در موارد زیر کاربرد های فراوانی دارند :

  • رنگ‌ ها و پوشش ها
  • چسب‌ها
  • قالب‌های صنعتی و کامپوزیتها
  • سامانه‌های الکتریکی و الکترونیک
  • مصارف خانگی و دریایی
  • هوافضا
  • زیست ‌شناسی
  • هنر
  • کفپوشهای دکوراتیو
  • کفپوش اپوکسی گرانیت
  • کفپوشهای صنعتی
  • مصارف بیمارستانی و بهداشتی و مخابراتی

  مراحل پخت اپوکسی

  زمان قابل اعمال (حالت مایع)

  به مدت زمانی گفته می شود که مخلوط رزین اپوکسی و هاردنر همچنان مایع هستند و در واقع قابلیت اعمال به کار را دارند. کلیه اقدامات برای اعمال باید در این بازه زمانی صورت پذیرد. چرا که بعد از مدت زمانی مایع به شکل جامد در می آید و شکل قالب یا ظرفی که توی آن ریخته شده را به خود می گیرد.

  پخت اولیه (حالت ژل)

  در این حالت مخلوط رزین اپوکسی و هاردنر شروع به سفت شدن کرده اند و حالت چسبناکی به خود گرفته اند. در این مرحله آنها دیگر قابلیت اعمالشان را از دست داده اند. اما اگر نیاز به اعمال لایه دوم وجود داشته باشد در این مرحله انجام می شود.

  پخت نهایی (حالت جامد)

  در این مرحله مخلوط کاملا به شکل جامد در آمده است و قابلیت شکل دهی و ساب پذیری را دارا است. پس از سپری شدن هفت روز مخلوط اپوکسی 95 درصد مقاومت نهایی خود را به دست آورده است. از این رو در این مرحله می توانید کلیه گیره‌ها و فیکسچرها را جدا کنید.

  منبع: هنری آنلاین

  خبرنامه

  دریافت آخرین اخبار
  back to top